Jdi na obsah Jdi na menu
 


Soutěž o vstupenky na sportovní ples v kulturním domě Lorec

21. 1. 2013

Ilustrační foto. Foto: archiv VLPK tradičním místům setkání příznivců plesové sezony na Kutnohorsku patří kutnohorský kulturní dům Lorec. Právě tam se v pátek 1. února 2013 od 20 hodin uskuteční sportovní ples.

K tanci a poslechu zahraje kapela Paragraf, v doprovodném programu vystoupí například mistr světa v cyklotrialu Josef Dresler či sportovkyně z Fit studia Jitky Brachovcové.

A nyní skvělá zpráva pro všechny tancechtivé zájemce: Právě vy, čtenáři klubového webu červenojanovických fotbalistů, máte díky vstřícnosti pořadatelů z Lorce šanci vyhrát hned čtyři vstupenky k jednomu stolu na zmíněný sportovní ples! Vítěz bere vše!

Pokud se chcete o tuto zajímavou a štědrou nabídku ucházet, stačí udělat velmi málo. Pouze napište do e-mailové zprávy větu „Chci vyhrát čtyři vstupenky na sportovní ples v Lorci!", připojte vaše jméno, příjmení, telefonní číslo a co nejdříve to odešlete na adresu: soutez@cervene-janovice-fotbal.cz. Vyhrává ten nejrychlejší! Šťastlivec bude vyrozuměn.

Vyhodnocení soutěže

Vítězem čtyř vstupenek k jednomu stolu na sportovní ples v Lorci se stal Vladimír Bouma z Kutné Hory. Na výzvu zareagoval jako první, jeho e-mail dorazil v pondělí 21. ledna 2013 v 16.43 hodin. Gratulujeme a přejeme příjemnou zábavu!

Program plesu

20.00 hodin: zahájení plesu
20.00 - 23.00 hodin: soutěž ve střelbě vzduchovou zbraní; výherce bude vyhlášen přibližně v 23.30 hodin a obdrží drobnou výhru
20.30 hodin: přivítání děvčat z Fitstudia Jitky Brachovcové
21.00 hodin: představení děvčat z Čáslavi - Beyonce (děvčata z Free Clubu Ivety Littové Základní umělecké školy Čáslav s taneční sestavou)
22.15 hodin: exhibice Josefa Dresslera (dvojnásobného mistra světa v biketrialu)
23.30 - 23.40 hodin: míčky štěstí pro tři šťastné výherce; vyhlášení nejlepšího střelce
02.00 hodin: ukončení plesu

Pozvánka na sportovní ples v Lorci.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář