Jdi na obsah Jdi na menu
 


Soutěž o vstupenky na uhlířskojanovický koncert Václava Neckáře

11. 3. 2013

Zpěvák Václav Neckář s kapelou Bacily. Foto: archiv VLPZpěvák Václav Neckář a jeho kapela Bacily jsou už několik let na české popové scéně pojem a právě tato legenda vystoupí v sobotu 16. března od 19 hodin v sále VOD Kooperativa v Uhlířských Janovicích.

Vy, čtenáři klubového webu červenojanovických fotbalistů, máte nyní díky vstřícnosti Agentury MKP a Kutnohorského deníku šanci vyhrát dvě vstupenky na tento koncert.

Soutěžní otázka:
Čestným občanem jakého města je populární zpěvák a rodák z pražského Žižkova Václav Neckář?

Své odpovědi se jménem, příjmením a telefonním číslem posílejte nejpozději do čtvrtka 14. března do 12. hodiny na e-mailovou adresu: soutez@cervene-janovice-fotbal.cz.

Stačí pouze správně odpovědět na soutěžní otázku a mít štěstí při losování! Výherce, který získá obě vstupenky, bude vyrozuměn.

Vyhodnocení soutěže

Vítězkou dvou vstupenek na koncert Václava Neckáře v Uhlířských Janovicích se díky losování stala Veronika Hájková z Kutné Hory. Správná odpověď: Ústí nad Labem. Gratulujeme a přejeme příjemnou zábavu!

Pozvánka na koncert zpěváka Václava Neckáře a kapely Bacily v Uhlířských Janovicích.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

chyba

(Luk, 14. 3. 2013 9:12)

Dobrý den,
máte chybu dokdy se mají odpovědi posílat.
do 14. prosince to asi nebude.

Re: chyba

(Luboš Hájek, 14. 3. 2013 9:27)

Díky moc za upozornění! Už opraveno. Své odpovědi se jménem, příjmením a telefonním číslem posílejte nejpozději do čtvrtka 14. března do 12. hodiny na e-mailovou adresu: soutez@cervene-janovice-fotbal.cz.