Jdi na obsah Jdi na menu
 


Soutěž o vstupenky na Velikonoce ve skanzenu v Kouřimi

23. 3. 2013

Ilustrační foto. Foto: archiv VLPChcete prožít Velikonoce jinak než na tradiční Sedlecké pouti v Kutné Hoře? Navštivte Muzeum lidových staveb v Kouřimi, které připravilo na období nadcházejících jarních svátků bohatý program.

Můžete si uplést vlastní pomlázku, ozdobit kraslici nebo připravit velikonoční dekoraci. Připravená je i vědomostní hra pro děti nebo soutěž v koulení vajec.

Kdo by měl zájem se do známého skanzenu na Kolínsku jet v libovolný velikonoční den podívat (viz. program níže), klubový web červenojanovických fotbalistů mu díky vstřícnosti Kutnohorského deníku přibalí na cestu rodinnou vstupenku (2 dospělí + až 3 děti).

Pokud se chcete o tuto nabídku ucházet, stačí udělat velmi málo. Pouze napište do e-mailové zprávy větu „Chci vyhrát rodinnou vstupenku do Muzea lidových staveb v Kouřimi", připojte vaše jméno, příjmení, telefonní číslo a nejpozději do středy 27. března do 8 hodin to odešlete na adresu: soutez@cervene-janovice-fotbal.cz.

Všechny e-maily, které splní výše uvedené podmínky, postoupí do losování a pětice výherců bude následně vyrozuměna.

Vyhodnocení soutěže

Vítězi rodinných vstupenek na Velikonoce v Muzeu lidových staveb v Kouřimi se díky losování stali: Tomáš Kropáček z Vickovic, Josef Hájek z Kutné Hory, Jiří Moc z Kutné Hory, Michal Procházka z Lánů, Simona Feierfeilová z Jakuba. Gratulujeme a přejeme příjemnou zábavu!

Velikonoční program v kouřimském skanzenu

Zelený čtvrtek, 28. března od 10.00 do 16.00 hodin
Řemeslné dílny - pletení pomlázek, zdobení vajíček, stloukání másla, řezbář, kovář, drátenice i bylinkářka, vědomostní hra pro děti Pámbíčkova slepička, obchůzky kluků s řehtačkami, zahájení výstavy Selské brány na Mladoboleslavsku

Velký pátek, 29. března od 10.00 do 16.00 hodin
Řemeslné dílny - pletení pomlázek, zdobení vajíček, stloukání másla, řezbář, kovář, drátenice, bylinkářka, předení kouzelné pašijové nitě, vědomostní hra pro děti Velikonoční poklad, obchůzky kluků s řehtačkami, udělení titulu Mistr tradiční rukodělné výroby Středočeského kraje

Bílá sobota, 30. března od 10.00 do 16.00 hodin
lidová obchůzka Chození s Jidášem, řemeslné dílny
od 14.30 hodin - Český rok s Kamilou Skopovou, III. část besed
od 13.30 a od 15.30 hodin - Zlomky z pašijí, úprava lidové hry a režie M. Drahovzal, účinkují herci souboru Mrsťa Prsťa Kouřim a Malé divadlo Kolín

Boží hod velikonoční, 31. března od 10.00 do 16.00 hodin
velikonoční jarmark, soutěž v koulení vajec
od 12.00 a od 14.00 hodin - pohádky Dřevěného divadla Honzy Hrubce
od 11.00, od 13.00 a od 15.00 hodin - Národopisný soubor Kohoutek

Velikonoční pondělí, 1. dubna od 10.00 do 16.00 hodin
mimořádná otevírací doba bez doprovodného programu

Výherní rodinná vstupenka do Muzea lidových staveb v Kouřimi.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář